IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, 8 maja 2022 r.
10 maja 2022
VI NIEDZIELA WIELKANOCNA, 22 maja 2022 r.
22 maja 2022
Pokaż wszystko

V Niedziela Wielkanocna, 15 maja 2022 r.

 1. Dziś w naszym kościele uroczystość I Komunii Świętej. 35-cioro dzieci przyjmie (-ęło) po raz pierwszy Ciało Pana Jezusa. (Msza św. o 12.30 przesunięta na 13.30). Biały Tydzień dla Dzieci Komunijnych od poniedziałku do piątku o 18.30 kościele.
 2. W miniony piątek ks. Bp Wiesław Szlachetka udzielił sakramentu bierzmowania 17 młodym ludziom z parafii i spoza. Dziękujemy wszystkich za ogromną pomoc w uświetnieniu tej uroczystości począwszy od wysprzątania naszej świątyni, poprzez udekorowanie kwiatami, przygotowanie darów, oprawę muzyczną i modlitewną, wzorową służbę liturgiczną skończywszy na poczęstunku na plebanii. Bóg zapłać!
 3. Dziś nawiedzi(-ła) nas Pielgrzymka z Bazyliki Mariackiej udająca się na wzgórze św. Wojciecha na Mszę św. odpustową ku Jego czci o 12.00, na którą Abp Tadeusz Wojda serdecznie zaprasza. Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu poczęstunku i obsłużenie naszych Pielgrzymów.
 4. Tak jak i dziś zapraszamy na codzienne nabożeństwa majowe z litanią loretańską o 18.00 w kościele.
 5. W poniedziałek święto św. Andrzeja Boboli męczennika i patrona Polski.
 6. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej Adoracja N.S. prowadzona przez Wspólnotę Dobrego Pasterza, we wtorek o 19.30 Msza św. w języku łacińskim, w środę Nowenna do Wspomożycielki o 18.00.
 7. W środę 18 maja o 16.00 na starej plebanii spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam. W czwartek po Mszy św. wieczornej Adoracja N.S. w ciszy. W piątek Adoracja prowadzona przez Betanię.
 8. W najbliższą sobotę 21 maja o 10.00 w Sanktuarium M.B. Wspomożenia Wiernych w Rumi ks. diakon Dominik Iwański, który niedawno odbywał w naszej parafii praktykę duszpasterską, otrzyma święcenia kapłańskie z rąk ks. abpa Tadeusza Wojdy. Prosimy o modlitwę za niego, a także zapraszamy do udziału w tej uroczystości święceń prezbiteratu. Mszę św. Prymicyjną wraz z innymi neoprezbiterami odprawi w naszej parafii w niedzielę 5 czerwca o 12.30. Już teraz serdecznie zapraszamy.
 9. 22 maja o 12.00 w kościele św. Piotra i Pawła uroczystości odpustowe ku czci M.B. Łaskawej. Szczegóły w gablocie.
 10. Zachęcamy do włączenia się do naszego chóru. Zainteresowanych prosimy o kontakt.
 11. Od jakiegoś czasu mamy nowy telefonu do kancelarii, który znajduje się na stronie internetowej i na drzwiach do kancelarii. Jest on czynny całą dobę. (735 276 723)
 12. Dziękujemy parafianom za dotychczasową pomoc dla naszych rodzin z Ukrainy mieszkających w dawnej plebanii.
 13. Solenizantom, jubilatom, gościom i parafianom życzymy błogosławieństwa Chrystusa Zmartwychwstałego i obfitych łask Bożych.

Komentarze są wyłączone.