Niedziela Palmowa: VI Wielkiego Postu 28 Marca 2021
27 marca 2021
Życzenia na Święta Zmartwychwstania Pańskiego 2021
5 kwietnia 2021
Pokaż wszystko

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 4 kwietnia 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 4 kwietnia 2021

 1. W Niedzielę Wielkanocną Msze Święte począwszy od Mszy św. Rezurekcyjnej o 6.oo według porządku niedzielnego z pominięciem Mszy św. o godz. 8.oo.
 2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w każda niedzielę. W tym dniu wspomagamy ofiarami zbieranymi do puszek uczelnie katolickie.
 3. Codziennie na Mszy św. wieczornej Nowenna do Miłosierdzia Bożego
 4. We wtorek o godz. 17.45 wypominki a po nich Msza św. zbiorowa za zmarłych. O godz. 19.3o Msza św. w Nadzwyczajnym Rycie Rzymskim w języku łacińskim.
 5. W środę o godz. 18.oo Nowenna do NMP Wspomożycielki Wiernych.
 6. W piątek po Mszy św. wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 7. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego, a u nas to także niedziela gospodarcza.
 8. W imieniu wszystkich, którzy przed świętami otrzymali pomoc żywnościową, dziękujemy wszystkim darczyńcom za dobroć serca i umiejętność dzielenia się z najbardziej potrzebującymi.
 9. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do przygotowania celebracji Triduum Paschalnego i Mszy Rezurekcyjnej. Szczególnie dziękujemy asyście liturgicznej, panu organiście, kościelnemu, pomagającym przy budowie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, a także dbającym o utrzymanie czystości w kościele. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, jałmużnę wielkopostną i tacę świąteczną.
 10. W zakrystii możliwość zakupienia prasy katolickiej i zamówienia intencji Mszy św.
 11. Solenizantom, jubilatom, gościom i parafianom życzymy błogosławieństwa Chrystusa Zmartwychwstałego i obfitych łask Bożych.

Komentarze są wyłączone.