OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11 października 2020
10 października 2020
OGŁOSZENIA PARAFIALNE na 30 Niedzielę zwykłą
24 października 2020
Pokaż wszystko

Kwarantanna

Informujemy, że z powodu sytuacji epidemicznej Kościół, kancelaria parafialna i Dom Zakonny muszą pozostać zamknięte do soboty włącznie. Księża pracujący w naszej parafii znajdują się na kwarantannie z racji możliwego kontaktu z osobą zarażoną wirusem Sars Cov 2. Stan wszystkich kapłanów jest dobry. Wbrew niektórym informacjom, ks. Proboszcz nie przebywa w szpitalu, lecz razem z księżmi w Domu Zakonnym, a jego stan jest dobry i po zakończeniu kwarantanny powróci do swoich obowiązków.

Msze święte w najbliższą niedzielę zostaną odprawione zgodnie z rozkładem przez księży spoza naszej parafii. Wszystkie intencje mszalne są na bieżąco odprawiane w Kaplicy Zakonnej. Wszystkim parafianom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

Wspólnota Salezjańska pracująca w parafii

 

Komentarze są wyłączone.