LIST KATOLICKIEGO KSIĘDZA DO DZIENNIKARZA NEW YORK TIMES’A
18 listopada 2018
WARSZTATY CHARYZMATYCZNE
2 grudnia 2018

Od 11.10. do 29.11.2018 w Sanktuarium MB Królowej Matki Nadziei i św.Maksymiliana, odbywały się rekolekcje: Seminarium Odnowy w Miłości Boga. Wspólnota Dobrego Pasterza razem ze wspólnotą Źródło Wody Żywej i wspólnotą Dwunastu oraz przedstawicielami wspólnoty Synaj,posługiwała w tych rekolekcjach.Był to dla nas czas,gdy mogliśmy dziękować Panu Bogu,za zeszłoroczne rekolekcje w naszej parafii i dzielić się naszą wiarą z tymi,którzy chcieli wstąpić na drogę pójścia na nowo za Jezusem,oddania Mu swojego życia. Każdy z rekolektantów miał w swoim sercu pragnienie zawierzenia Jezusowi,ponownego napełnienia Duchem świętym oraz uzdrowienia fizycznego,wewnętrznego,a również uwolnienia.

Mogliśmy być świadkami ,jak wielkie rzeczy czyni Bóg w sercach naszych braci i sióstr.

Nasz Bóg jest Doskonały w swojej Miłości i pragnieniu udzielania wszelkich łask tym,którzy zwracają się do Niego-naszego Ukochanego Taty.

Pan Bóg przychodził z łaską uzdrowienia chorych kręgosłupów,leczył inne choroby,a również wysłuchiwał modlitw za bliskich.Jedna z rekolektantek przyszła na te rekolekcje prosząc Boga o uzdrowienie wzroku swojego syna,który 23.09 2018r stracił 99% widzenia w lewym oku z powodu toksoplazmowego nawracającego zapalenia siatkówki.Po Mszy Świętej,w dniu uznania Jezusa Panem,dostała wiadomość,od syna,że wzrok syna wrócił do 55%. Wielki jest nasz Bóg i wielkie rzeczy czyni,gdy pozwalamy Mu wkroczyć w nasze życie.

Rekolekcje ukończyło ok.120 osób. Bogu niech będą dzięki za ten czas i za to,że wzywa nas do posługi.

Monika

Komentarze są wyłączone.