NASZE ORGANY
10 lipca 2017
Ministranci wracają do służby
10 września 2017
Pokaż wszystko

2 NIEDZIELA ZWYKŁA ________ 20 STYCZNIA 2019

 1. W Panamie trwają Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy do śledzenia relacji ze spotkania papieża Franciszka z młodzieżą oraz do modlitwy w intencji papieża i młodych całego świata.

 2. Dzisiejsza niedziela jest trzecią niedzielą miesiąca – w naszej parafii jest to – Niedziela Adoracyjna – zapraszamy wszystkich Czcicieli Miłosierdzia Bożego na adorację o godz. 15.00 i wspólną modlitwę – Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

  O 18.00 – rozpoczniemy modlitwę Kościoła – Nieszpory.

 3. W piątek 18 stycznia zakończyliśmy kolędę – wizytę duszpasterską. Dziękujemy wszystkim Rodzinom Parafii za serdeczne przyjmowanie swoich duszpasterzy, za cenne uwagi, za wszelką życzliwość oraz za złożone ofiary. Szczegółowe sprawozdanie z życia parafii przekażemy za 2 tygodnie.

 4. W środę o 18.00 – zapraszamy na Nowennę ku czci Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 5. W czwartek wspomnienie św. Franciszka Salezego biskupa i doktora kościoła patrona Naszego Zgromadzenia. W tym dniu po Mszy św. wieczornej cotygodniowe modlitwy wspólnoty Dobrego Pasterza.

 6. W piątek Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

 7. Za tydzień w Niedzielę w naszej parafii odbędzie się odpust parafialny ku czci św. Jana Bosko. Połączony z uroczystym poświęceniem zrekonstruowanych organów. Mszy św. o 12.30 przewodniczyć będzie delegat księdza Inspektora ks. Michał Mejer. Po Mszy krótka prezentacja organów.

 8. Prasa katolicka do nabycia w sklepiku.

 9. Solenizantom, Jubilatom, Gościom i Parafianom, życzymy obfitości Bożych łask na nowy tydzień.

 10. W minionym tygodniu odeszła do Pana:

  – śp. Ryszard Olender, l.83 z ul. Grabowej

  – śp. Stanisława Janeczko, l. 95 z ul. Żuławskiej

 – śp. Lucyna Kucharuk, lat 72 z ul. Związkowej

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.