NASZE ORGANY
10 lipca 2017
Ministranci wracają do służby
10 września 2017
Pokaż wszystko

15 NIEDZIELA ZWYKŁA ____________ 14 CZERWCA 2019

  1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę z racji niedzieli gospodarczej – przeznaczone na dalsze prace remontowo – konserwatywne naszej świątyni.

  2. Także dziś po Mszach św. w kruchcie kościoła można nabyć książkę ks. Krzysztofa Grzywocza (który zaginął 2 lata temu w Alpach) pt. „Wybrane na drogę”. Serdecznie zachęcamy.

  3. Jutro przypada równo 25 rocznica erygowania naszej parafii. Przypominamy, że Uroczysta Msza św. Jubileuszowa zostanie odprawiona 25 sierpnia o 13.00 i będzie transmitowana na cały świat przez Telewizję POLONIA. Mszy św. przewodniczyć będzie Metropolita Gdański Ksiądz Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź w koncelebrze z Księdzem Inspektorem Romanem Jachimowiczem i pracujących księży.

  4. W środę o 18.00 Nowenna do Wspomożycielki Wiernych.

  5. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych kancelaria parafialna otwarta jest we wtorki i czwartki. W pilnych sprawach, takich jak pogrzeb czy wiatyk, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Intencje mszalne można zamawiać każdego dnia po każdej mszy św. (Są jeszcze wolne intencje na sierpień). Prasa katolicka do nabycia w zakrystii.

  6. Solenizantom, Jubilatom, Gościom i Parafianom, życzymy obfitości Bożych łask na nowy tydzień, a wszystkim wypoczywającym bezpiecznych wakacji.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.