KOPIEMY DLA KS. BOSKO…
28 stycznia 2017
NIECH ŻYJĄ TATRY…
7 lutego 2017

Dwa dni przed kolejną rocznicą narodzin dla nieba ojca Rodziny Salezjańskie, przyjaciela i nauczyciela młodzieży oraz patrona naszej parafii, przeżywaliśmy zewnętrzną uroczystość odpustową. Mszy św. przewodniczył Ks Bp Wiesław Szlachetka, a współkoncelebrowało kilku księży z naszego dekanatu śródmieście. Dziękowaliśmy Bogu za dar, nie tylko dla młodzieży, ale dla całego Kościoła, tego świętego kapłana, wielkiego wizjonera, a przede wszystkim genialnego wychowawcy – takim był właśnie ten skromny kapłan z włoskiego Piemontu. Księdzu Bosko zawierzamy nasza parafię, nasza inspektorię i całe zgromadzenie, prosząc nade wszystko o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego w naszym zgromadzeniu.  Księże Bosko, ratuj, ratuj…!!! (więcej zdjęć)

Komentarze są wyłączone.