III klasy na pielgrzymim szlaku
9 października 2016
OAZA MODLITWY – TORUŃ
28 listopada 2016

W sobotę 5 listopada, nasi ministranci wzięli udział w 13. Inspektorialnym Turnieju Halowym w piłkę nożną, który tradycyjnie odbył się w Pile.
W turnieju udział wzięło ok. 47 drużyn z 24 placówek salezjańskich, gdzie naszą parafię reprezentowały dwie drużyny (14 ministrantów), z dwóch kategorii wiekowych: gimnazjum (opiekun/trener ks. Tadeusz) i szkoła średnia (opiekun/trener prezes Paweł).

Wyjazd z Oruni odbył się wczesnym rankiem, bo już o godz. 5:00, tak aby zdążyć na Mszę świętą sprawowaną w parafii św. Rodziny w Pile przez ks. Inspektora Romana Jachimowicza, która rozpoczęła się o godz. 9:00. Następnie ministranci wraz z opiekunami udali się podstawionymi autobusami do hal sportowych na terenie piły. Rozgrywki zakończyły się ok. godz. 15:30, po których to nastąpiło rozdanie pucharów i medali oraz wyróżnień dla najlepszych zawodników turnieju.

W kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych ministranci z naszej parafii zajęli 4 miejsce, w kategorii Szkół Gimnazjalnych: 14.   ZDJĘCIA

Prezes Ministrantów
Paweł Szwęch

Komentarze są wyłączone.