REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
20 marca 2016
BOŻE CIAŁO
31 maja 2016

COM to Centralna Oaza Matka, czyli spotkanie Ruchu Światło – Życie naszej inspektorii, które odbywa się tradycyjnie na rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego. To jesienne dotyczy planowania nowego roku i zawierzenia go Panu Bogu. To wiosenne odbywa się w weekend przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, a jego najważniejszym momentem jest błogosławieństwo nowych animatorów, którzy w czasie zbliżających się wakacji podejmą posługę na oazowych rekolekcjach. COM, w którym uczestniczyliśmy w miniony weekend był o tyle ważny dla naszej wspólnoty, że dwie osoby z naszej parafii przyjęły błogosławieństwo animatorów, a mianowicie: Ewelina Cyparska i Nikodem Cymbaluk. Nowi animatorzy, to także maturzyści, życzymy im zatem światła Ducha Świętego na czas pozostałych egzaminów, wyborów życiowych i oczywiście na animatorskie posługiwanie, które podejmą już podczas letnich rekolekcji.

PP

Komentarze są wyłączone.