Ministranci ruszyli…
30 września 2014
CHRZEST W ŚWIĘTA
26 listopada 2014

Jak co roku, Parafie – św. Ignacego Loyoli i św. Jana Bosko, wspólnie świętowały rocznicę odzyskania niepodległości. Mszy św. dziękczynnej za Ojczyznę – o godz. 11.00, przewodniczył Proboszcz Parafii św. Ignacego, ks. kanonik Henryk Kilaczyński, a kazanie wygłosił Proboszcz naszej Parafii, ks. Mirosław Dukiewicz. Obecni byli kombatanci z Pocztem Sztandarowym, wierni obu Parafii, Chór AVE, liczne grono naszych ministrantów i przedstawiciele ZHRu. Dalszy ciąg świętowania, to koncert pieśni patriotycznej w wykonaniu Pani Tatiany Szczepankiewicz – sopran, przy akompaniamencie pianisty, Pana Pawła Rydla. Był to niezapomniany wieczór, który, mamy nadzieję, wpisze się na stałe w obchody Niepodległości w naszej Parafii. Dziękujemy Panu Krzysztofowi Kocikowi, bo to on własnie zorganizował ten patriotyczny wieczór i zadbał o wystrój kościoła. Wszystkim wiernym dziękujemy za obecność i wspólne przeżycia.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JVG5QdyRvGA[/youtube]

Komentarze są wyłączone.