Instalacja ogrzewania – dzień po dniu…
8 września 2014
ROCZNICA NIEPODLEGŁOŚCI
11 listopada 2014

W pierwszy czwartek miesiąca, 4 września 2014 roku, Nabożeństwem o godz. 18:00 o powołania do stanu kapłańskiego jak i zakonnego, a następnie uroczystą Mszą św. o godz. 18.30 wspólnota ministrantów z naszej parafii zainaugurowała nowy rok formacji Liturgicznej Służby Ołtarza. 
Cieszył fakt, że wyżej wspomniani zebrali się tak licznie, wypełniając do ostatniego miejsca prezbiterium. Mszy św. koncelebrowanej przewodniczył oraz Słowo Boże wygłosił ks. Tadeusz Kiciński – opiekun ministrantów. Po Mszy św. odbyło się wspólne spotkanie dla ministrantów i rodziców, na którym zostały podane informacje dotyczące służby przy ołtarzu, uroczystości, wyjazdów i spotkań sportowych. Tradycyjnie też nie zabrakło czegoś dobrego dla podniebienia, czyli pizzy. Tego też dnia, jak co roku miały odbyć się wybory do Zarządu Ministrantów, ale wszyscy bezapelacyjnie chcieli aby Zarząd pozostał w takim składzie, w jakim został wybrany rok temu, czyli:
 
PREZES MINISTRANTÓW – PAWEŁ SZWĘCH
 
VICE PREZES MINISTRANTÓW – DAMIAN OSIEWSKI
 
CZŁONEK ZARZĄDU – KAROL KRÓL
 
CZŁONEK ZARZĄDU – DARIUSZ JAWOROWSKI
 

Wszystkim Ministrantom życzę gorliwości w służbie przy ołtarzu Pana jak i wiele łask Bożych w życiu codziennym za wstawiennictwem naszego Patrona – św. Dominika Savio. 

Natomiast wszystkich chłopców, od tych, którzy przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej do tych starszych, chcących zostać ministrantami, zapraszamy na zbiórki formacyjne dla kandydatów, które odbywają się co czwartek o godzinie 16:15. Spotykamy się w zakrystii ministranckiej. Możemy razem tworzyć silną ekipę!

PREZES MINISTRANTÓW

Paweł Szwęch

Komentarze są wyłączone.