NASZE ORGANY
10 lipca 2017
Ministranci wracają do służby
10 września 2017
Pokaż wszystko

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA_____________ 21 KWIETNIA 2019

Drodzy Parafianie i mili Goście, Zwycięzca śmierci, piekła i szatana staje przed nami w chwale Zmartwychwstania.

  1. W Święta Wielkiejnocy, składamy Wam i wszystkim Waszym bliskim najserdeczniejsze życzenia pełnego udziału w tej radości. Niech prawda, że Jezus żyje, nadaje sens naszemu życiu, pogłębia wiarę, wzmacnia nadzieję i rozpala miłość, by uzdolnić nas do pięknego życia. Jako duszpasterze, życzymy, aby radość poranka wielkanocnego wypełniła świąteczny czas, a prawda o zbawieniu była żywa w Waszych sercach, czyniąc je ochotnymi, by iść i głosić Dobrą Nowinę.

  2. Dziękujemy za wszystkie przejawy życzliwości, nadesłane i złożone życzenia.

  3. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas, pracę i swoje dobre serce, aby przygotować liturgię Triduum Paschalnego i Procesję Rezurekcyjną. Dziękuję panom – Józefowi i Zenonowi za pracę w minionych dniach, dziękuję wszystkim ministrantom, lektorom, apostołom, rodzinom, scholi młodzieżowej, panu organiście, panu dyrygentowi i chórowi parafialnemu. Dziękuję grupom, które prowadziły adorację przy Grobie Pańskim. Dziękuję całemu orszakowi procesyjnemu. Dziękuję za przygotowanie Ołtarza Adoracji, Grobu Pańskiego, za ofiary złożone na kwiaty do Bożego Grobu i pani Justynie za kwiaty. Dziękuję moim Współbraciom za wzmożony trud w tym czasie, za prowadzenie liturgii i posługę w konfesjonale oraz
    dk. Bartkowi za jego posługę w tych dniach. Wszystkim, z serca składam serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!

  4. W okresie przedświątecznym pamiętaliśmy o chorych, najbardziej potrzebujących pomocy duchowej i materialnej. Salezjanom Współpracownikom oraz panu Zbigniewowi serdecznie dziękuje za przygotowanie oraz dystrybucję ponad stu paczek żywnościowych.

  5. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. wg rozkładu niedzielnego. Tego dnia, jak co roku, w naszej Ojczyźnie zbierane są ofiary do puszek na KUL.

  6. W dniach od 26 – 28 kwietnia ministranci udają się ze swoim opiekunem na coroczne Święto Dominika Sawio w Bydgoszczy.

  7. Za tydzień – Niedziela Bożego Miłosierdzia. Z tej racji, przez cały tydzień odprawiać będziemy Nowennę do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00.

  8. W Niedzielę Bożego Miłosierdzia o 19.30 wieczór uwielbienia animowany przez Oazę.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.