NASZE ORGANY
10 lipca 2017
Ministranci wracają do służby
10 września 2017
Pokaż wszystko

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA ___________ 14 PAŹDZIERNIKA 2018

 1. Dzisiejsza niedziela – to XVIII DZIEŃ PAPIESKI, przeżywany w naszej Ojczyźnie pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa”. Po Mszach św. odbywa się zbiórka do puszek, wspierająca Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

 2. Dziś także w naszej parafii – niedziela gospodarcza – taca jest przeznaczona na prace renowacyjne prowadzone w naszej świątyni.

 3. Wspólnota oazowa przeżywa w ten weekend swoje dni skupienia, tzw. Oazę Modlitwy u ss. MB Miłosierdzia w Św. Wojciechu.

 4. Wspólnota „Dobrego Pasterza”, razem za wspólnotą „Źródło Wody Żywej” z Nowego Portu, prowadzi Rekolekcje Odnowy Życia Chrześcijańskiego w Gdyni u oo. Franciszkanów, stąd czwartkowe spotkania modlitewne w naszej parafii, do końca listopada, mogą odbywać się nieregularnie.

 5. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 18.00.

 6. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie Wspólnoty BETANIA.

 7. W środę o 16.30, spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.

 8. W najbliższą sobotę i niedzielę, gościć będziemy Delegata ks. Inspektora ds. Salezjanów Współpracowników, ks. Marcina Nowickiego, który razem z Prezesem Stowarzyszenia SW, zaprasza naszych dotychczasowych Współpracowników na spotkanie do sali JPII w sobotę na godz. 14.00. Natomiast w niedzielę – 21 października, ks. Marcin wygłosi kazania na wszystkich Mszach św., a na sumie o godz. 11.00 – dokona poświęcenia popiersia św. Jana Pawła II.

 9. Także w przyszłą niedzielę, comiesięczne spotkanie Wspólnoty Rodzin, po Mszy o 12.30.

 10. Prasa katolicka do nabycia w sklepiku parafialnym.

 11. Solenizantom, Jubilatom, Gościom i naszym Parafianom, w nadchodzącym tygodniu życzymy obfitych łask Bożych. Szczególne życzenia kierujemy do nauczycieli, katechetów i wychowawców z okazji przypadającego dzisiaj Dnia Edukacji Narodowej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.